DOLAR 14,6966 0.15%
EURO 16,2483 -0.04%
ALTIN 911,21-0,26
BITCOIN 666093-3,95%
İstanbul
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

U16 Milli Takımı, Slovakyayı 2-1le geçti

U16 Milli Takımı, Slovakyayı 2-1le geçti

U16 Milli Takımı Antalyada özel maçta karşılaştığı Slovakyayı 2-1 mağlup etti.

ABONE OL
Mart 9, 2022 07:00
U16 Milli Takımı, Slovakyayı 2-1le geçti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

U16 Milli Takımı Antalya’da özel maçta karşılaştığı Slovakya’yı 2-1 mağlup etti. Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde oynanan maçta Milli Takımımızın gollerini 32.dakika Emirhan Arkutcu ve 74.dakika Alex Hudok (KK) atarken, Slovakya’nın golünü 67.daikada Rastislav Korba kaydetti. U16 Milliler 10 Mart Perşembe günü Slovakya ile bir hazırlık maçı daha oynayacak.

Stat: Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi

Hakemler: Kemal Öğen, Hakan Erdaş, Alparslan Karataş, Baran Arslan

Türkiye: Emir Yaşar (Dk.66 Fatih Demir), Fırat Başkaya (Dk.66 Doruk Tuğrul), Bedirhan Çetin, Yusuf Can Calayır (Dk.66 Osman Kaynak), Furkan Emin Kaçmaz (Dk.50 Güney Diyar Kılıççeken), Emirhan Arkutcu (Dk.50 Adnan Karahisar), Kadir Subaşı (Dk.71 Batuhan Kalafat), Eren Özkul, Azat Toprak (Dk.41 Burak İngenç) (Dk.80 Efe Can Mete), Efe Akman (Dk.66 Oğuzhan Yılmaz), Çağrı Fedai (Dk.50 Emre Gökay)

Slovakya: Alex Hudok, Marek Zacok, Marek Rehak, Jonas Javorsky, Samuel Dikos, Adam Lami, Mario Henyig (Dk.58 Noel Murar), Samuel Sarudi (Dk.63 Rastislav Korba), Peter Majercik, Simon Fasko, Richard Gransky (Dk.63 Daniel Lopusek)

U16 Milli Takımı’nın Slovakya maçları namzet kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Kağan Arıcan (Fraport TAV Antalyaspor), Fatih Demir (MKE Ankaragücü), Emir Yaşar ( Beşiktaş A.Ş.)

Defans: Batuhan Kalafat (Kasımpaşa A.Ş.), Kadir Subaşı ( Galatasaray A.Ş.), Eren Özkul (Brondby IF), Yasin Özcan (Kasımpaşa A.Ş.), Efe Can Mete (Beşiktaş A.Ş.), Bedirhan Çetin (Yılport Samsunspor), Fırat Başkaya (Altınordu), Oğuzhan Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.)

Orta Saha: Efe Akman (Galatasaray A.Ş.), Azat Toprak (İttifak Holding Konyaspor), Burak İngenç (Fraport TAV Antalyaspor), Caner Kaban (Adana Demirspor A.Ş.), Kerem Dede (Bursaspor), Doruk Tuğrul (Beşiktaş A.Ş.), Güney Diyar Kılıççeken (Beşiktaş A.Ş.), Emirhan Arkutcu ( Fenerbahçe A.Ş.), Emre Gökay (Demir Grup Sivasspor), Osman Kaynak (Adana Demirspor A.Ş.), Yusuf Can Calayır (Beşiktaş A.Ş.), Muharrem Emir Erkul (Altınordu)

Forvet: Furkan Emin Kaçmaz (Altınordu), Adnan Karahisar (Beşiktaş A.Ş.), Çağrı Fedai (Fenerbahçe A.Ş.)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Onur Zayim

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP